fbpx

Імпорт з Китаю

Наші переваги

Більше 13 років на ринку транспортних послуг
Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 в Національному бізнес рейтингу
Імпорт з Китаю

Відгуки наших клієнтів

Aleksandra StasAleksandra Stas
07:03 30 Jul 21
Компанія ТОВ «МТН ТРЕЙД»За час нашої співпраці, компанія МІТРІДАТ зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність наданих послуг, а також привітність, компетентність, професіоналізм працівників, індивідуальний підхід до кожного поставленого запиту. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання.Також слід відмітити налагоджену систему роботи та чудових,компетентних менеджерів, які з великим терпінням та вмінням професійно опрацьовують будь-який наш запит.
Працюємо вже рік з поставками з Китаю, все чітко і організовано. Завжди допоможуть знайти вихід із складних ситуацій, допоможуть і підкажуть в питаннях підготовки пакету документів. Рекомендую
CoffeetonCoffeeton
07:08 13 Jul 21
Компанія "Мітрідат Одеса" надає послуги нашій компанії по доставці кави. Співпрацюємо з 2014 року. За цей час компанія "Мітрідат Одеса" зарекомендувала себе як компанія, здатна професійно виконувати поставлені перед нею завдання.
js_loader

Ми здійснюємо імпорт товарів із Китаю в Україну. Процес роботи при імпорті:

 • консультація з нашим менеджером;
 • планування маршруту;
 • реєстрація клієнта на українській митниці;
 • укладення зовнішньоекономічного договору та перевірка його законності;
 • укладення договору на транспортно-експедиторські послуги;
 • доставка вантажу;
 • експедиторські послуги в порту;
 • розмитнення вантажу;
 • вивантаження товару;
 • розрахунок.

Якщо вам необхідно привезти вантаж в Україну з Китаю, звертайтеся до нас за телефоном (067) 488 50 30.

Доставка вантажів із Китаю – один із найпріоритетніших напрямків міжнародної логістики. Китайська промисловість активно нарощує обороти, експортуючи товари в усі країни світу, у тому числі і в Україну. Сьогодні КНР є найбільшим постачальником обладнання, будівельних матеріалів, електроніки, одягу, товарів народного споживання, запчастин та авто. Великий купівельний попит на товари китайського виробництва, ціни дешевші, ніж на аналоги в інших країнах, пояснюють високу актуальність вантажних перевезень даним маршрутом.

Професійна доставка вантажів із Китаю під ключ

Компанія «Мітрідат» здійснює доставку комерційних вантажів будь-якої складності з Китаю в Одесу, Харків, Київ та інші міста України й надає послуги складу. Надаємо повний спектр послуг під ключ: побудова оптимальної транспортної схеми, митне очищення, організацію складської логістики, супровід ЗЕД. Співпрацюємо з підприємствами малого та середнього бізнесу, ФОП.

Наші послуги включають доставку найпопулярніших товарів із Китаю: одяг, автозапчастини, комплектуючі, промислове обладнання, будматеріали, побутова техніка, електроніка, сировина для виробництва, текстиль. Відправлення здійснюється в чітко встановлені терміни, забезпечуємо повну схоронність вантажу під час перевезення. Перевезення здійснюємо як індивідуальним контейнером, так і за допомогою LCL. Доставка збірних вантажів із Китаю зручна для відправлення невеликих і малогабаритних партій товару, для яких недоцільно та неекономічно замовляти цілий контейнер.

Варіанти доставки за напрямком

Вантажоперевезення по маршруту КНР-Україна виконуємо всіма доступними видами транспорту, залежно від обсягу та термінів постачання:

Сервіс із доставки вантажів:

Морем

Найбільш економний, але затратний за часом спосіб. Транзитний час у дорозі становить від 35 до 45 днів. Морське перевезення з Китаю є вигідним у разі закупівлі товарів оптом, відправлення великовагового та негабаритного вантажу. Крім того, вигідно перевозити і збірні вантажі, оскільки вартість такого виду доставки вельми невелика.

Повітряними шляхами

Оптимальний варіант відправлення, якщо партію товару необхідно доставити в найкоротші терміни. Виконується протягом 5-10 днів, з урахуванням митного оформлення.

Залізна дорога

Перевезення залізницею підходить замовникам, для яких є важливим оптимальне співвідношення швидкості та ціни. Відправлення здійснюється швидкісними контейнерними поїздами. Після прибуття на партнерські склади в Європі товар відвантажується в фури, які прямують в Україну. Термін доставки – у середньому 25-35 днів.

Ми також організуємо ефективні мультимодальні схеми вантажоперевезень відповідно до завдань і бюджету замовника. Такий варіант доставки дозволяє комбінувати різні варіанти транспорту та скоротити витрати.

Вантажоперевезення по маршруту Шанхай-Одеса

Доставка вантажів із Шанхая до Одеси є одним із найбільш затребуваних маршрутів у напрямку Китай-Україна. Через Шанхай проходить значний відсоток від усіх зовнішньоторговельних операцій КНР. Ми організуємо контейнерні перевезення по даному напрямку на імпорт та експорт, дрібні вантажі консолідуємо для формування збірного контейнера. Для транспортування використовуємо регулярні рейси морських ліній Maersk Line, MSC, CMA CGM та інші.

Основні етапи вантажоперевезення

Доставка товару з Китаю в Україну здійснюється за відпрацьованою схемою:

 • Компанія «Мітрідат» бере на себе всю організацію відправлення вантажу з Китаю, укладаючи договір із клієнтом. У нас найкращі ціни!
 • Заява на розрахунок: клієнт залишає запит на сайті або по телефону компанії.
 • Детальна консультація та узгодження деталей замовлення: вишиковуємо оптимальний логістичний ланцюжок, розраховуємо тариф
 • Організація угоди: взаємодіємо з постачальником безпосередньо, укладаємо контракт про постачання, надаємо допомогу в закупівлі.
 • Транспортування по Китаю: забір вантажу в постачальника, доставка в порт відправлення або на склад консолідації для формування збірної товарної партії.
 • Підготовка товару до відправлення: пакування, реєстрація в порту, оформлення митних документів на експорт.
 • Доставка в Україну: перевезення вантажу авіа, залізничним або морським транспортом до пункту призначення.
 • Митне очищення: оплата обов’язкових платежів, оформлення документів для випуску товару у вільний обіг на території України.
 • Адресна доставка «до дверей»: відвантаження товару на склад клієнта в будь-яку точку країни.

Вартість доставки з Китаю в Україну розраховується в індивідуальному порядку, залежно від способу транспортування, обсягу/ваги, специфіки вантажу, що перевозиться, і терміновості замовлення. Для того щоб уточнити актуальні розцінки за вашим відправленням, телефонуйте +38 (067) 488 50 30 або скористайтеся формою «Запит ставки» на сайті компанії.

Чому нам довіряють?

Наша компанія – досвідчений експерт у сфері міжнародних морських перевезень вантажів. Координуємо постачання з 2008 року, є діючими членами Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (FIATA), входимо до ТОП-100 фінансово-ефективних і надійних компаній України. 12-річний досвід на ринку дозволяє вирішувати завдання високої складності. Серед наших переваг:

 • Розгалужена мережа контрагентів у всіх країнах світу: співпрацюємо тільки з надійними та перевіреними партнерами.
 • Робота на принципах індивідуального підходу: супроводжуємо та курируємо угоду на кожному її етапі.
 • Високі гарантії збереження товару в дорозі: дотримуємося контрактних зобов’язань, несемо відповідальність за кожен довірений вантаж.
 • Вигідні тарифи на перевезення: завдяки грамотно побудованим схемам логістики, наявності власного парку наземного транспорту підтримуємо демократичні розцінки на доставку вантажів.

Необхідно замовити доставку контейнера з Китаю з розмитненням або LCL- перевезення недорого? Скористайтеся сервісом нашої компанії. Доставимо ваш вантаж професійно, надійно, швидко. Вкажіть вихідні дані через онлайн-форму на сайті, і ми розрахуємо максимально вигідний і зручний маршрут для перевезення вашого вантажу. Також ми спеціалізуємося на доставці вантажів автомобільним транспортом!

Як ми працюємо?

Дзвінок чи заявка від клієнта
Надання тарифу на перевезення
Укладання договору
Організація процесу перевезення (взаємодія з морськими лініями, агентами, тощо)
Отримання документів
Формування необхідного пакета документів на оформлення вантажу
Постановка авто
Доставка вантажу клієнту
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Дякую, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Дякую, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}