fbpx

Авто із США

Усе частіше в Україну привозять машини, куплені на автомобільних аукціонах Америки. Навіть з урахуванням витрат на доставку та ремонт, пригін авто із США під ключ для українських водіїв обійдеться дешевше, ніж купівля аналогічної машини на вітчизняному ринку. Компанія «Мітрідат» допоможе безпечно пригнати, розмитнити та поставити на облік в Україні автомобілі з Америки.

Переваги доставки авто із США в Україну

Якісні дороги та високий рівень життя в США дозволяють американським водіям їздити на автомобілі, не доводячи його до критичного стану, і кожні кілька років купувати нову машину. Щоб виручити частину витрачених грошей, практичні американці старий автомобіль продають на аукціоні. Доставка авто із США українським водіям вигідна з таких причин:
 • великий вибір уживаних машин, включаючи ті, які недоступні на європейських та українському ринку;
 • якість складання автомобілів американського виробництва та комплектації краще, ніж європейських;
 • економія до 60 % на купівлі авто, порівнюючи з ринком України;
 • можливість перевірки повної історії авто: від кількості власників до інформації про участь у ДТП і ремонт.
Крім машин американського автопрому на аукціоні можна купити японські та європейські автомобілі. Copart, IAA-Insurance Auto Auctions, Manheim – найпопулярніші аукціонні майданчики Північної Америки, де можна недорого придбати машини з мінімальними або із серйозними пошкодженнями. За бажання можна придбати й цілий автомобіль, але вигода від такої купівлі найчастіше нижче, ніж у разі купівлі та ремонту авто з невеликими ушкодженнями. Для потенційних покупців найбільш привабливий аукціон – Copart. Майданчики цієї фірми знаходяться по всій Америці, тому можна купити машину із США в найближчому до порту місті та заощадити на доставці по території країни. Продавати автомобілі на цьому аукціоні можуть офіційні дилери та власники, які не несуть юридичної відповідальності за правомірність правочину, тому є ризик купівлі машини із прихованими ушкодженнями. Із цієї причини ми не рекомендуємо купувати авто самостійно. У торгах на аукціонних майданчиках IAA-Insurance Auto Auctions і Manheim беруть участь ліцензовані дилери. Співробітники цих аукціонів ретельно перевіряють усі машини та надають достовірні дані й фотографії. Однак через участь посередників ціна машин з Америки буде вище.

Як ми працюємо?

Добір авто
 • Наші фахівці підберуть автомобіль за вашими параметрами – марка, модель, пробіг, комплектація, бюджет тощо.
Перевірка авто
 • Менеджери перевірять історію автомобіля – скільки було власників, ДТП і т. д. за допомогою Carfax та Autocheck.
Торги
 • Візьмемо участь у торгах на аукціоні та виграємо ваш автомобіль.
Купівля авто
 • Після виграшу на аукціоні потрібно внести оплату за авто протягом двох днів.
Доставка
 • Наші логісти складуть швидкий та економний маршрут доставки автомобіля в Україну.
Реєстрація
 • Ми допоможемо вам поставити машину на облік МВС, провести митне очищення машини.
Ми допоможемо в організації процесу доставки автомобіля із США в Україну, а також надамо пільгові тарифи на митне оформлення.

Як ми доставляємо авто з США?

Після пригону транспортного засобу в американський порт потрібно зафрахтувати судно для доставки в Україну авто із США під ключ. Фрахтування – це морський термін, який означає наймання судна для вантажоперевезення морем за встановлену плату. Компанія «Мітрідат» здійснює морські контейнерні перевезення автомобілів з Америки в порти Південний, Чорноморськ та Одеса. Для цього можна забронювати цілий контейнер, що обійдеться власникові машини дорожче, ніж одне посадкове місце. До стандартного контейнеру вміщуються чотири легкових автомобілі, тому дешевше перевозити авто збірним вантажем. Ціна перевезення залежить від таких параметрів:
 • кількості посадкових місць;
 • розташування аукціону та портів відправлення й отримання.
Щоб доставити авто із США в Україну максимально вигідно, варто перевозити авто збірним вантажем (LCL-перевезення).

Розмитнення автомобілів із США

Після того як автомобіль з Америки привезуть в Україну, його потрібно розмитнити та отримати сертифікат відповідності. При проходженні митниці сплачують такі податки:
 • мито, що становить 10 % від митної вартості автомобіля;
 • акцизний збір, який залежить від віку, характеристик і стану авто;
 • пенсійний збір 3-5 % від вартості авто;
 • ПДВ у розмірі 20 % від суми оціночної вартості авто, акцизу та мита на автомобіль.
Після розмитнення автомобіля із США потрібно пройти сертифікацію авто на відповідність європейським стандартам, які діють у нашій країні. Вимоги умов експлуатації та безпеки автомобілів, які випускають для американського ринку, відрізняються від європейських вимог. Наприклад, за законами США дозволяється повне тонування машини. В Україні можна тонувати тільки задні стекла. Для наших доріг автомобіль потрібно ззаду обладнати червоним протитуманним ліхтарем з окремою кнопкою ввімкнення. Також відмінності полягають у кольорі габаритних вогнів, покажчиків поворотів і розташуванні стоп-сигналів. Шкала спідометра повинна показувати швидкість у кілометрах/годину, а не в милях. Ціна сертифіката відповідності залежить від кількості проведених експертиз та становить від 3 до 8 тисяч гривень.

Переваги співпраці з компанією «Мітрідат»

За рахунок професіоналізму наших співробітників і високої якості надання послуг ми неодноразово відзначалися престижними нагородами за результатами українського бізнес-рейтингу. При замовленні доставки авто із США в Україну ми надамо допомогу на всіх етапах і доставимо куплений автомобіль до Києва або до будь-якого іншого міста нашої країни. Наші клієнти отримують виключно перевірені, надійні автомобілі та економлять до 60 % на купівлі, порівнюючи із цінами на ринку України. Крім того, ми можемо швидко доставити авто з Південної Кореї. Це дозволить придбати відмінний, цілий корейський автомобіль за вигідною ціною. Щоб замовити пригін авто із США під ключ, зателефонуйте нашим менеджерам або заповніть форму на сайті. Ми надамо безкоштовну консультацію й детально розповімо про купівлю авто із США.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}