fbpx

Авто з Кореї

Авто з Південної Кореї широко затребувані у всьому світі, включаючи Україну. Це пояснюється тим, що на корейських машинах стоять заводські газові установки або дизель. Якщо придбати модель з установленою газобалонною системою, то можна заощадити гроші, оскільки не доведеться ставити установку в Україні. Вартість машин менше аж до 30 % від аналогічної моделі на українському ринку. На корейському ринку продаються цілі авто, на відміну від американських аукціонів. Щодо кожного транспорту доступна перевірена інформація. У Кореї можна замовити авто відомих брендів Hyundai, Kia, Daewoo та ін. Ми допоможемо пригнати авто з Кореї в Україну в короткі терміни та на вигідних умовах. Наші фахівці надають послуги під ключ, які включають купівлю, доставку та розмитнення автомобіля. Середній термін доставки морським транспортом становить 40-45 днів. Крім того, ви можете самі придбати автомобіль із Південної Кореї, а співробітники фірми його перевезуть.

На що звернути увагу при купівлі авто з Південної Кореї?

Якщо ви вирішили купити авто з Кореї самостійно, то слід урахувати ряд нюансів. За статистикою, більшість купівель на вторинному ринку здійснюється через третіх осіб. Тобто транспорт реалізує не сам власник, а спеціалізована компанія. Зовні по фото та в описі лота може бути все ідеальним, але є ризик, що вам привезуть розбитий і неякісно відновлений транспорт. При цьому відстежити технічний стан мотора, ходової, коробки та салону нереально. Часто перекупники намагаються приховати пробіг машини. Щоб не помилитися з купівлею б/у авто, краще скористатися допомогою наших фахівців, які здійснять якісну багаторівневу перевірку авто.

Наші фахівці здійснюють процеси:

 • Оберемо та здійснимо якісну перевірку історії автомобіля.
 • Придбаємо вам підходящу за всіма параметрами машину.
 • Розробимо економічно вигідний маршрут доставки.
 • Проведемо огляд автомобіля перед завантаженням.
 • Помістимо авто до контейнеру, закріпимо за чинними нормами.
 • Забезпечимо експедирування в порту та можливість відслідковувати автомобіль.
 • Проконтролюємо поставку та вивантаження авто.
 • Підготуємо всю необхідну документацію та проведемо митне оформлення.
Фахівці нашої компанії забезпечать Вам кваліфіковану допомогу на всіх етапах покупки автомобіля.

Чому ми?

 • Більше 10 років на ринку транспортних послуг
 • Срібло Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
 • Золото Лідер року 2017 серед підприємств сфери транспорту
 • Лідер галузі 2019 в Національному бізнес рейтингу

Як купити корейський автомобіль?

Seoul Auto Auction або SAA – найбільший торговельний майданчик у Сеулі. Тут ви знайдете велику різноманітність автомобілів із Кореї, що дозволить замовити найбільш підходящий варіант. Ще один зручний аукціон – Hyundai-KIA Auto Auction або HKAA. Діє як звичайний аукціон зі ставками, де лоти містять докладний опис. Уживаний транспорт перед виставленням на продаж ретельно перевіряють на справність та фотографують. Наші фахівці організують усі процеси з доставки авто з Кореї під ключ швидко й безпечно. При цьому ціна авто на замовлення буде доступною, а постійним клієнтам надаються знижки.

Доставка авто з Кореї в Україну

Автомобілі на газі або бензині з Кореї під замовлення поставляються спеціальним поромом. При цьому транспорт не вантажиться до контейнера, а заганяється на спеціальне судно rolling on-rolling out. Таке перевезення відрізняється більшою надійністю та безпекою, оскільки практично виключається ймовірність псування вантажу. Вантажаться машини в порту Інчхон, направляються до грецького порту Переус, де перевантажуються на інший спеціальний парон, і тільки після цього вантаж надходить до українського порту Чорноморськ. Весь процес доставки, у тому числі розмитнення авто з Кореї займає не більше двох місяців. Також доступне авіаперевезення вантажу, проте воно обійдеться дорожче від поромного перевезення.

Вигоди співпраці з компанією «Мітрідат»

Наші фахівці здійснюють повний спектр послуг із перевезення: замовлення авто, логістика вантажоперевезень, страхування, проходження розмитнення та ін. Ми є лідером галузі вантажоперевезень, членом FIATA і маємо понад 12 років успішної роботи на ринку транспортних послуг. Крім того, ми займаємося страхуванням автомобіля на час доставки та рекомендуємо всім клієнтам скористатися даною послугою. Якщо хочете купити авто з Кореї або із США, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте. Наші професіонали безкоштовно проконсультують вас з усіх питань, що стосується купівлі та доставки авто з Кореї.

Часті запитання

Чи можна замовити авто під ключ?
 • Mitridat надає послугу «Авто під ключ», яка включає в себе: добір авто, торги, оформлення документів, доставку з Кореї в Україну.
Скільки триває доставка?
 • Доставка в Україну здійснюється за допомогою морських перевезень і тому термін доставки займає від 30 до 60 днів.
Машина з Кореї проходять розмитнення за окремим тарифом?
 • До авто з Кореї застосовуються такі самі тарифи та правила розмитнення, як і для інших авто, привезених з інших країн.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}