fbpx

Зі США

США – вкрай популярний напрямок як для українського бізнесу, так і для звичайних покупців. Хороша косметика, електроніка та одяг, які важко знайти у нас популяризують послугу доставки збірних вантажів із США. Це зручніше та дешевше, є індивідуальна доставка, що є особливо актуальним для роздрібних покупців. Наша компанія є лідером галузі міжнародних вантажних перевезень, у тому числі збірних вантажів із США в Україну. З нами ви можете не переживати, що ваша посилка десь загубиться чи митна служба її не пропустить.

Види транспортної доставки збірних вантажів з Америки

Америка хоч і є територіально великою державою, по суші межує лише з Канадою та Мексикою. З цієї причини в США добре розвинене суднобудування, є багато великих торгових портів, добре налагоджений алгоритм роботи з торговими партнерами. Морські перевезення збірних вантажів – найоптимальніший варіант. Незважаючи на те, що судно йде досить довго, можна доставити практично всі категорії товарів, крім швидкопсувних і тих, що заборонені законом. Щоб приїхати до України, судно перетинає Атлантичний океан, Середземне та Чорне моря, після чого зупиняється у найбільших портах України – Південний, Іллічівськ, Одеса. Термін такої доставки – до двох місяців. Авіаперевезення збірних вантажів – набагато дорожче і швидше за морські. Такий варіант добре підходить, якщо товар потрібно доставити швидко. Це можуть бути швидкопсувні продукти, медичні та ветеринарні препарати, дорога техніка та обладнання. Авіаперевезення збірних вантажів варто вибрати, якщо швидкість важливіша за вартість, оскільки такий формат практично вчетверо дорожчий за збірні перевезення морем.

Як ми виробляємо доставку збірних вантажів із США

Збірні перевезення з Америки – досить довгий процес із великою кількістю різних нюансів. Наша компанія розробила алгоритм, діючи за яким ми можемо забезпечити надійну та якісну доставку збірних вантажів зі Сполучених Штатів без затримок.
 • ми отримуємо заявку і наш менеджер передзвонює вам, щоб уточнити всі деталі
 • приймаємо ваш вантаж та відправляємо на оформлення та реєстрацію
 • ждемо, поки збереться необхідна кількість вантажів для оформлення доставки як збірної (консолідуємо вантажі з усієї Америки)
 • упаковуємо та доставляємо зі складу до транспортного засобу
 • доставка збірних вантажів із США в Україну та оформлення митних документів

З яких регіонів Америки ми можемо здійснити доставку

Наша компанія бере на роботу вантажі з усіх штатів Америки, включаючи найменші та малонаселені. Спочатку ми збираємо товари у кожному штаті, з якого надходила заявка. Відвантаження на вантажне судно здійснюється у найбільших портах Америки:
 • Нью-Йорк
 • Майями
 • Лонг-Біч
 • Чикаго
 • Х’юстон
 • Сіетл
 • Саванна

Переваги співпраці з нами

Мітрідат Одеса – міжнародна логістична компанія з великим досвідом міжнародних та міжконтинентальних вантажних перевезень. Ми беремося доставити ваш вантаж зі США до України швидко та якісно. У нас працюють найкращі фахівці України, налагоджена надійна агентурна мережа по всьому світу, а також є торгові представники майже в кожній країні. Ми допоможемо вам повністю зібрати та оформити пакет документів, надамо фахівців, які добре знаються на внутрішньоамериканському ринку. З нами ви можете не переживати, що ваш вантаж загубиться десь дорогою.

Часті питання

Доставка збірних вантажів із США – ціна?

Вартість доставки розраховується індивідуально та залежить від багатьох факторів. Ви можете скористатись послугою “Розрахувати вартість доставки”.

Як здійснюється митне оформлення?

Послуга повного митного оформлення включена у вартість під час доставки “під ключ”.

Ви перевозите невеликі вантажі?

Так, ми збираємо невеликі партії вантажів у кожному штаті та відправляємо їх збірним контейнером.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}