fbpx

З Кореї

Корея вийшла на міжнародний ринок нещодавно, проте за цей час встигла завоювати довіру та популярність серед покупців своєї продукції. Товари відрізняються високою якістю та широким асортиментом, що значно розширює можливості для українських підприємців. Доставка збірних вантажів з Кореї – потрібна послуга нашої компанії: це зручно, доступно і надійно.

Види транспортної доставки збірних вантажів з Південної Кореї

Південна Корея є острівною державою, тому доставка збірних вантажів здійснюється лише двома способами: морем та повітрям. Авіадоставка – відмінний варіант для тих, кому потрібне швидке перевезення. Така доставка займає мінімум часу – всього кілька днів, тому її вибирають для перевезення товарів, що швидко псуються – продуктів, медичних препаратів, а також для обладнання і техніки. Авіадоставка не підходить для транспортування великогабаритних вантажів і коштує дорого. Доставка збірних вантажів морем – найдоступніший і затребуваний спосіб, хоча займає трохи більше часу, ніж авіа. Для перевезення ми використовуємо двадцяти- та сорокафутові морські контейнери. Морем можна перевозити великогабаритні, важкі, сипкі вантажі, великі партії товарів та окремі відправлення – у такому разі ви платите лише за місце у контейнері, яке займає ваш багаж. Середній час доставки – близько 40 – 50 днів.

Як відбувається доставка збірних вантажів із Південної Кореї

Збірні перевезення з Південної Кореї – досить довгий процес із великою кількістю різних нюансів. Наша компанія розробила алгоритм, діючи за яким, ми можемо забезпечити надійну та якісну доставку збірних вантажів із Кореї без затримок.
  • ми отримуємо заявку і наш менеджер передзвонює вам, щоб уточнити всі деталі
  • приймаємо ваш вантаж та відправляємо на оформлення та реєстрацію
  • ждаємо, поки збереться необхідна кількість відправлень для оформлення доставки як збірної (консолідуємо вантажі з усієї Кореї)
  • упаковуємо та доставляємо зі складу до транспортного засобу
  • доставка збірних вантажів з Кореї в Україну та оформлення митних документів
Оскільки Південна Корея вітає покупців за кордоном і не робить значних перешкод на митниці, оформлення всіх документів відбувається досить швидко і без несподіванок.

З яких регіонів Південної Кореї ми здійснюємо доставку

Південна Корея – невелика країна. В ній є всього два великі морські порти, з яких здійснюється навантаження товару на збірні морські контейнери і потім відправлення за місцем призначення. Пусан – найбільше портове місто Кореї, одне з найбільших міст світу. Прекрасно обладнаний, відрізняється зручним географічним розташуванням та доступний для великих суден. Саме з Пусана здійснюється більша частина всіх морських відправлень. Найчастіше товари замовляють у найбільших містах Кореї:
  • Сеул
  • Пусан
  • Інчхон
  • Тегу
Наша компанія здійснює доставку з будь-якого регіону Південної Кореї, вам потрібно лише назвати точну адресу.

Переваги співпраці з нами

Мітридат Одеса – міжнародна логістична компанія, у нас є досвід міжнародних та міжконтинентальних вантажних перевезень. Ми беремося доставити ваш вантаж з Кореї в Україну швидко та якісно. У нас працюють найкращі фахівці України, налагоджена надійна агентурна мережа по всьому світу, а також є торгові представники майже в кожній країні. Ми допоможемо вам повністю зібрати та оформити пакет документів, надамо фахівців, які добре знаються на внутрішньому ринку Південної Кореї. З нами ви можете не переживати, що ваш вантаж загубиться десь дорогою.

Часті питання

Доставка збірних вантажів із Південної Кореї – ціна?

Вартість доставки розраховується індивідуально та залежить від багатьох факторів. Ви можете скористатись послугою “Розрахувати вартість доставки”.

Як здійснюється митне оформлення?

Послуга повного митного оформлення включена у вартість під час доставки “під ключ”.

Ви перевозите невеликі вантажі?

Так, ми збираємо невеликі партії вантажів з усієї Кореї та відправляємо їх збірним контейнером.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}