fbpx

Фрахтування морських суден

Компанія «Мітрідат» дотримується найвищих стандартів під час надання послуг фрахтування судів, експедирування від початку й до завершення процесу перевезення. Укладення договору з експедирування та фрахтування судна передбачає передання експедиторській компанії всього набору зобов’язань з організації та проведення вантажоперевезень.

Дані договори можуть бути укладені як для разового вантажоперевезення, так і на тривалий термін. Фрахтування є невід’ємною частиною процесу транспортування вантажу морем. Це процес використання судна (або його частини) за певну плату з метою перевезення вантажу, здійснюючи один або кілька рейсів із переданням судна на деякий час у розпорядження фрахтувальника.

Основне завдання компанії «Мітрідат» на етапі фрахтування – це економія коштів клієнта. Ми досягаємо цього завдяки тісній співпраці із судновласниками, уникаючи додаткових посередників під час укладання угоди.

Досвід компанії «Мітрідат» дозволяє надавати широкий спектр послуг при фрахтуванні наливних, насипних вантажів, а також суден для транспортування негабаритних вантажів. До того ж компанія «Мітрідат» дуже відповідально підходить до підготовки всіх необхідних дозвільних та страхувальних документів для транспортування вантажу та фрахтування судна, що значно спрощує та скорочує терміни доставки вантажу до одержувача.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}