fbpx

Вантажоперевезення автомобільних запчастин і шин (автопром) з митним оформленням

Компанія «Мітрідат» на ринку міжнародних вантажних перевезень вже більше 10 років. За ці роки ми налагодили міцні зв’язки з партнерами і оптимальні схеми роботи з клієнтами. Ми здійснюємо міжнародні перевезення морем з найбільших портів світу. Наша компанія надає послуги з вантажоперевезення автомобільних запчастин і шин і за їх подальшого митного оформлення. Ми можемо доставити вантаж в Україну практично з будь-якої точки планети – з США, Південної Кореї, Китаю, Європи та інших регіонів. У нас є можливість організувати доставку запчастин в морських контейнерах, авіатранспортом, по залізниці, а також скласти комплексний маршрут, який буде включати в себе перевезення різними видами транспорту.

Чому варто купувати автомобільні запчастини за кордоном

Досить часто трапляється так, що в українських магазинах просто немає відповідних запчастин для іноземних автомобілів. Але частіше ситуація така, що вартість деталей і комплектуючих у нас набагато вище, ніж у магазинах Кореї або США. Також ймовірність нарватися на неякісну підробку в Україні набагато вище. Тому покупка автозапчастин в іноземних магазинах виявляється вигідніше, навіть з урахуванням вартості доставки.

Що ми можемо доставити

Компанія Мітрідат організовує міжнародну доставку комплектуючих і запасних частин для всіх марок автомобілів і спецтехніки:
 • автомобільні шини і диски;
 • запчастини для двигунів;
 • коробки передач;
 • акумуляторні батареї;
 • елементи кузова, підвіски і трансмісії;
 • запчастини для вантажних автомобілів;
 • запчастини для спеціальних транспортних засобів і інше.
Ми доставляємо автозапчастини широкого асортименту всіх відомих світових брендів: BOSCH, ACLeoco, VALEO, Febi Bilstein, DELPHI, CASTROL, MONROE, Continental AG, BREMBO, а також будь-яких інших марок. Ми можемо доставити як оригінальні комплектуючі, так і випущені за спеціальною ліцензією виробника.

Як купують автозапчастини з компанією Мітрідат?

 • Наші фахівці допоможуть вам у пошуку та вигідною купівлі вакансій, що вас комплектуючих.
 • Після оформлення угоди вантаж відправиться в порт відправки, де буде поміщено в контейнер.
 • Ми перевіряємо цілісність вантажу, виробляємо додаткову упаковку, в разі, якщо це необхідно.
 • Всі вантажі ми обов’язково страхуємо.
 • Ми гарантуємо вам підтримку на кожному етапі, завжди по можливості дотримуємося терміни та зобов’язання.

Які переваги є у транспортування автомобільних комплектуючих морем?

Вантажоперевезення запчастин морем переважно виконується в універсальних 20 – і 40-футових контейнерах. Для транспортування невеликих партій запасних частин є можливість організувати доставку у складі збірного вантажу.

Доставка автомобільних запчастин морем є найоптимальнішим способом транспортування, так як:

 • морські доставки мають саму низьку собівартість;
 • контейнерні перевезення передбачає можливість перевозити вантажі будь-яких габаритів на значні відстані;
 • морські перевезення – це безпечний спосіб доставки автозапчастин: вантажі поміщаються в спеціальні контейнери, де надійно закріплюються;
 • є можливість завантажити повний контейнер, так і скористатися послугою збірного вантажу і перевезти невелику партію товару.
З недоліків морських перевезень можна назвати їх терміни. Середня тривалість транспортування автозапчастин по морю становить приблизно 30 днів, тоді як авіатранспортом – всього 7. При необхідності ми можемо також організувати маршрут доставки вантажу з використанням декількох видів транспорту. Наші фахівці розробляють індивідуальний план у кожному окремому випадку з урахуванням побажань клієнта, виду і обсягу запчастин і комплектуючих, які потрібно доставити та інших обставин. У будь-якому випадку, ми гарантуємо, що маршрут буде оптимальним, а умови доставки найбільш вигідними. Довіривши нам свій вантаж ви можете не турбуватися про його збереження. На будь-якому етапі доставки ви можете спостерігати за його переміщенням в онлайн режимі. Наші фахівці будуть на зв’язку в будь-який час доби. Якщо в процесі транспортування відбудуться які-небудь зміни, ви відразу ж про них дізнаєтеся.

Чому обирають нас?

 • ми співпрацюємо виключно з перевіреними та надійними постачальниками, агентами та брокерами;
 • ми беремо на себе всі турботи по оформленню і супровідних митних документів;
 • ми робимо все можливе, щоб ваш вантаж був доставлений в цілості й схоронності виключно в обумовлений термін;
 • компанія Мітрідат організовує транспортування автомобільним, залізничним, морським та авіатранспортом;
 • ми маємо можливість організувати тимчасове зберігання у складських приміщеннях у найбільших портах світу;
 • можемо організувати доставку автомобільних запчастин в Україну «під ключ».
Ми організуємо доставку вантажів з будь-яких точок світу, хоча особливою популярністю користуються американське і південно-азіатське напрямку. Всі учасники нашої команди володіють необхідними знаннями, досвідом і кваліфікацією у сфері морських контейнерних перевезень, тому всі процедури відпрацьовані нами до дрібниць. Компанія Мітрідат є надійним перевіреним партнером в області логістики і вантажних перевезень. Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти залишалися задоволені нашим сервісом. Для того, щоб отримати приблизний розрахунок вартості доставки автозапчастин або іншу інформацію про послуги компанії Мітрідат, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами в будь-який зручний для вас час, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті, або ж заповнивши форму зворотного зв’язку.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}