fbpx

Вантажоперевезення косметичної продукції з США

Компанія Мітрідат більше 10 років працює в сфері логістики та транспортування.Наші фахівці мають величезний досвід в організації будь-яких видів доставки.Ми маємо можливість перевозити найрізноманітніші товари, різними видами транспорту.Ми можемо вирішити будь-логістичну завдання, яке ставлять перед нами наші клієнти.

Доставка косметичної продукції з США

Косметика з Америки популярна далеко за межами континенту.Її шанувальники є у тому числі і в нашій країні.Основна причина – суттєва різниця в ціні.Навіть, якщо враховувати вартість доставки, купувати косметику в Америці виходить набагато вигідніше, ніж в Україні.Крім того, американські магазини регулярно організовують різноманітні акції та розпродажі, де можна придбати якісну продукцію взагалі за безцінь.Більше того:
 • Американська косметика по праву вважається однією з кращих у світі, вона відрізняється високим рівнем якості, так як багаторазово перевіряють в лабораторних умовах;
 • На торгових майданчиках Америки завжди широкий асортимент.Там можна знайти товари, які не представляється можливим знайти у нас;
 • Купуючи косметику в Штатах, ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний товар, тоді як в Україні ви ризикуєте отримати підробку або неякісну продукцію
Тим не менш, не завжди можна самостійно зробити покупку в американському онлайн-магазині.Далеко не всі продавці здійснюють відправку товарів за межі країни, деякі з них не приймають картки іноземних банків.Якщо ви хочете замовити косметику з Америки, але обраний магазин не доставляє товари в Україну, компанія Мітрідат – це те що вам потрібно.Ми допоможемо вирішити цю проблему: проведемо переговори з продавцем допоможемо з валютними операціями, організовуємо доставку по території США до одного з портів і подальше транспортування контейнером по морю.

Що ми доставляємо

Ми надаємо комплексні транспортно-логістичні послуги з організації міжнародних перевезень.Доставляємо парфюмерно-косметичну продукцію, в тому числі:
 • декоративну косметику
 • парфуми і туалетну воду
 • засоби по догляду за тілом
 • засоби по догляду за волоссям
 • професійні косметичні засоби

Які інтернет-магазини пропонують найбільший вибір косметики:

 • Amazon – найпопулярніша торгова майданчик Америки.Тут можна придбати найрізноманітніші товари, у тому числі засоби декоративної і уходових косметики.
 • Ebay – найбільший американський аукціон, де можна придбати безліч товарів високої якості.
 • Anastasiabeverlyhills – тут можна замовити професійні косметичні засоби.
 • bathandbodyworks – інтернет-майданчик, на якій представлений широкий асортимент товарів для догляду за тілом та декоративна косметика.
 • Beautybridge і Beauty – популярні онлайн-майданчики, на яких можна знайти безліч засобів для краси, здоров’я та догляду за тілом і волоссям.
В усіх магазинах представлені засоби оригінальних американських брендів, таких як MAC, NYX, EOS, Beauty Bakerie, Estee Lauder, Revlon, Helena Rubinstein та ін. Ми можемо організувати покупку і доставку косметики з будь-якого магазину Сполучених Штатів.

Доставка косметики з США

Доставка косметичної продукції з США здійснюється по морю або авіатранспортом.Авіадоставка – максимально швидкий спосіб, однак він має безліч обмежень – за вагою, за розмірами, за складом вантажу, який можна переміщати.Тому, як правило, віддається перевага морського фрахту.
 • Морським транспортом можна перевезти більше продукції, причому є можливість заповнити контейнер повністю або доставити невелику партію косметики у складі збірного вантажу.
 • Морські перевезення коштують значно менше, ніж доставка по повітрю.Ви зможете замовити більше б’юті продукції і при цьому залишитися у виграші за рахунок скорочення витрат на транспортування.

Терміни та вартість доставки

Строки доставки морем, як правило, складають близько 5 тижнів.По повітрю вантаж йде набагато менше.Вартість розраховується індивідуально і залежить від безлічі чинників – об’єму та виду товарів, від вибору транспортного засобу і маршруту, та інших.Якщо вам потрібно організувати доставку косметики з США в Україну, зв’яжіться з нашими фахівцями.Ми розробимо для вас найбільш оптимальний варіант за приємними цінами і візьмемо на себе всі турботи по транспортування і подальшої розмитненні вашої продукції.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}