fbpx

Вантажоперевезення мороженої риби та ікри з митним оформленням

Транспортно-експедиційна компанія Мітрідат існує вже більше 10 років і за цей час ми зуміли накопичити пристойний досвід у доставці найрізноманітніших вантажів у різний спосіб. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками та агентами, у нас налагоджені зв’язки з міжнародними транспортними лініями, є складські приміщення у найбільших портах світу. Ми можемо організувати перевезення будь-якого вантажу з будь-якої точки світу.

Перевезення заморожених риби та ікри

Транспортування морозива риби морем – процес непростий і вимагає дотримання безлічі правил, так як йдеться про швидкопсувні продукти харчування. Для перевезення охолоджених морепродуктів використовується спеціальний транспорт, який забезпечує збереження продуктів. Компанія Мітрідат давно займається доставкою продуктів харчування, у тому числі і замороженої продукції, і має для цього все потрібне. Наші фахівці чудово знають, як поводитися з таким видом вантажу, та гарантують якість та безпеку будь-якого перевезення. Доставка морепродуктів морем в Україну найчастіше здійснюється з Норвегії, В’єтнаму, Китаю, а також з інших країн та регіонів. Крім власне риби популярними є такі морозиві продукти як молюски, кальмари, краби, креветки, морські водорості та багато інших. Також здійснюється доставка ікри в Україну.

Які деталі враховуються при організації доставки мороженої риби та морепродуктів:

 • яка продукція перевозиться – охолоджена чи морозива;
 • якщо мова про рибу, то значення має те, яка вона – велика чи дрібна, морська чи прісноводна, до якого сімейства належить тощо;
 • у якому поточному стані перебуває риба, що готується до перевезення;
 • якщо риба заморожена, має значення те, яким способом і з якою швидкістю вона заморожувалася (чи застосовувався метод шокової заморозки або як проходив процес охолодження);
 • у який термін риба має бути доставлена ​​та багато інших.
Транспортування охолодженої риби, зазвичай, проводиться у спеціальних автомобілях-рефрижераторах, у яких підтримується стала температура від -1 до +4 градусів. Якщо ж продукція заморожена, то в рефрижераторі-холодильнику температура має бути від -6 до -28 градусів, залежно від сорту риби або виду морепродукту. Крім температурного необхідно дотримуватися режиму вологості, тимчасові рамки заморозки та інші фактори. Для компанії Мітрідат перевезення риби та морепродуктів у контейнерах морем є відпрацьованим процесом. Ми дотримуємося всіх санітарних та гігієнічних вимог, ретельно стежимо за тим, щоб температурний режим і терміни не порушувалися. Ми чудово усвідомлюємо те, наскільки важливо доставити морський продукт споживачеві своєчасно, безпечно і в максимально свіжому вигляді.

Ми надаємо повний спектр послуг:

 • Підготовка вантажу до перевезення
 • Страхування вантажу
 • Доставка у порт та організація зберігання у відповідних умовах
 • Організація завантаження в контейнер та відправка в Україну
 • Оформлення митних та інших супровідних документів

Переваги доставки риби морем

Морепродукти та інша заморожена продукція доставляються компанією Мітрідат переважно морем, оскільки наявність спеціалізованих контейнерів-рефрижераторів дозволяє зберегти свіжість продукту і не допустити його псування. Крім того, у морської доставки є ще безліч переваг:
 • низька вартість доставки, що дозволяє значно скоротити витрати;
 • можливість доставки великих партій та негабаритних вантажів на тривалі відстані;
 • безпека – спеціальні контейнери, які дозволяють підтримувати необхідний температурний режим;
 • можливість здійснювати як великі постачання морепродуктів цілими 20 або 40-футовими контейнерами, так і транспортувати невеликі партії у складі збірних вантажів.
Наша компанія може здійснювати комплексні доставки, коли вантаж транспортується різними видами транспорту – авто, авіа, залізничним та морським – у різних комбінаціях. У кожному окремому випадку наші фахівці підбирають оптимальний варіант, враховуючи всі потреби клієнта та інші умови.

Вартість та строки доставки

Вартість доставки також розраховується індивідуально. Вона може залежати від багатьох факторів – виду продукції, термінів зберігання, вартості фрахту та палива на поточний момент та інших. Щодо термінів, у середньому контейнерне перевезення морем в Україну становить 20-50 діб залежно від відстані.

Чому вибирають Мітрідат

 • У нас є власний транспортний парк та можливість перевозити найрізноманітніші види продукції.
 • У нас налагоджені партнерські відносини з постачальниками, агентами, брокерськими фірмами по всьому світу, що дозволяє організовувати оптимальні маршрути на найвигідніших умовах.
 • Ми надаємо нашим клієнтам повний супровід вантажів – від консультації та підготовки до відправлення до страхування, експедирування та митного оформлення після прибуття.
 • Наші фахівці з митного оформлення допоможуть вам підготувати всі необхідні для транспортування документів з урахуванням особливостей продукції.
 • Ми супроводжуємо наших клієнтів на кожному етапі транспортування та готові відповісти на всі питання у будь-який момент.
 • Ми можемо надати вам послугу перевезення риби та морепродуктів в Україну «під ключ»
Якщо у вас залишилися питання або ви хочете отримати розрахунок вартості доставки, зверніться до наших спеціалістів за телефонами або заповніть форму зворотнього зв’язку і ми зателефонуємо вам, коли вам буде зручно.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}