fbpx

Вантажоперевезення одягу і взуття з США

Компанія Мітрідат займається транспортно-логістичною діяльністю вже більше 10 років. За цей час нам вдалося накопити величезний досвід і домогтися лояльності багатьох клієнтів. Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу та організувати доставку вашого вантажу на самих вигідних умовах.

Одяг і взуття з Америки

Покупка одягу в американських магазинах набуває все більшу популярність у нас в країні. Причина проста – величезний асортимент, низька вартість та висока якість. Багато українських продавці прагнуть замовити одяг з Америки оптом, щоб потім реалізувати її в Україні. Замовити одяг і взуття з США оптом можна з допомогою професійного посередника. Наші фахівці допоможуть організувати процес покупки, провести переговори, оформити операцію і організувати процес доставки товарів в Україну. Найчастіше взуття та одяг з США замовляють у таких магазинах, як Amazon, Ebay, 6pm, Abercrombie & Fitch, Gap, Old Navy, American Eagle і багатьох інших. Чому варто вибирати купівлю речей в Америці:
 • Дуже часто офіційні рітейлери відомих брендів в нашій країні штучно завищують ціну, а іноді пропонують не найактуальнішу колекцію.
 • Під час сезонних розпродажів американські магазини проводять вигідні акції, де можна купити актуальні якісні речі з величезними знижками.
 • Асортимент на американських сайтах завжди набагато вище, ніж на українських.
 • Можна знайти пропозиції для будь-якого бюджету – навіть на сайтах так званого мас маркету можна знайти безліч речей високої якості.

Доставка одягу з американських магазинів

Після здійснення покупки перед бізнесом, неодмінно виникає питання про те, як доставити її в Україну. Доставка одягу з Америки оптом стала одним із пріоритетних видів діяльності Компанії Мітрідат. Ми організуємо доставки одягу і взуття як невеликими партіями, так і цілими контейнерами. Оскільки США знаходяться на іншому континенті, перевезення товарів звідти здійснюється повітряним або (найчастіше) морським транспортом. Ми також здійснюємо доставку одягу та взуття з американських магазинів автотранспортом до порту відправлення. Морська доставка має ряд переваг:
 • По морю можна доставити великі і негабаритні вантажі, тоді як у випадку з авіатранспортом вага і габарити вантажу суворо обмежені;
 • Морський фрахт коштує значно менше, ніж авіадоставка.
 • Морський контейнер можна заповнити повністю, а можна замовити транспортування невеликої партії товару в складі збірного вантажу.

Особливості перевезення

Перевозити одяг потрібно з урахуванням її специфіки. Речі не повинні втратити привабливого вигляду, зберегти свої якості і характеристики. Не можна, щоб погодні умови або волога якось вплинули на них. Тому одяг має бути правильно упакована та транспортуватися з дотриманням певних умов.
 • Контейнери повинні бути ретельно захищені від дощу, пилу, агресивних хімікатів.
 • У контейнері повинна зберігатися стабільна температура, не повинно відбуватися різких перепадів. Необхідно наявність кондиціонера, вентиляції і поглиначів вологості.
 • Взуття та одяг ретельно упаковуються і вкривається плівкою, яка захищає від пилу та сторонніх запахів.
 • Можна перевозити речі в коробках і ящиках, за умови, що вони здатні запобігти пошкодженню та деформацію під вагою вантажу.

Вартість та строки

Більшість доставок є індивідуальними. В кожному окремому випадку потрібен детальний розрахунок з урахуванням всіх деталей – кількість речей, їх загальну вагу і габарити, адреса, звідки будуть забиратися товари. Крім того, на вартість впливають і інші фактори, такі як час року, вартість палива і тарифи на фрахт та багато інших. Тому, щоб дізнатися, у скільки вам обійдеться доставка одягу або взуття з США оптом, зверніться до наших фахівців. Морські перевезення є найдешевшим способом доставки будь-яких вантажів габаритів на далекі відстані, але також і самим повільним. У середньому транспортування вантажу з США займає близько 6 тижнів. Ми робимо все від нас залежне, щоб не допустити затримок, і щоб ви могли отримати свої покупки в найкоротші терміни.

Чому клієнти вибирають нас:

 • У нашій команді працюють професіонали, віддані своїй справі.
 • У нас завжди чесні демократичні ставки і найбільш вигідні умови.
 • Ми можемо організувати транспортування повного 20 – або 40-футового контейнера або невеликої партії товару в складі збірного вантажу.
 • Наші фахівці на зв’язку з вами 24 години на добу. Ви першими дізнаєтесь, якщо в процесі доставки відбудуться якісь зміни.
 • Ми надаємо послугу доставки одягу і взуття з США в комплексі – від покупки до доставки товару кінцевому споживачеві.
 • Наші митні агенти і брокери подбають про всієї документації, яка необхідна для транспортування та оформлення товарів у країні прибуття.
Залишилися питання? Хочете замовити доставку або дізнатися приблизну вартість? Зателефонуйте в наш офіс або заповніть форму зворотного зв’язку, і ми обов’язково зв’яжемося з вами найближчим часом.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}