fbpx

Вантажоперевезення побутової техніки з США

Для компанії «Мітрідат» морські вантажоперевезення з США до України є одним із пріоритетних напрямків діяльності. Більше 10 років ми працюємо в даній сфері і за цей час набралися досвіду, вивчили всі тонкощі і відпрацювали процес доставки до найдрібніших деталей. Наша команда готова надати професійний сервіс з транспортування вантажів з Америки.

Переваги для наших клієнтів:

 • ми не просто доставляємо вантажі, ми супроводжуємо вас на кожному етапі – від пошуку товарів і оформлення необхідних документів, закупівлі та страхування вантажу до його доставки розмитнення на території України;
 • індивідуальний підхід до кожного окремо взятого клієнта, підбір оптимального маршруту й способу доставки;
 • можлива доставка морем, авіадоставка, перевезення в складі збірних вантажів та інші;
 • наша компанія гарантує вам оперативність доставки, чесні ціни та повну прозорість усіх процесів – ми ніколи нічого не приховуємо від наших клієнтів, ви першими дізнаєтеся про зміну тарифів або строків.
Сполучені Штати Америки відомі величезною кількістю магазинів з найрізноманітнішими товарами високої якості за оптимальними цінами. Найчастіше в Україну везуть одяг, взуття, автомобілі, електроніку і побутову техніку.

Навіщо купувати побутову техніку в США

 • придбати побутову техніку в Америці, навіть з урахуванням вартості її доставки в Україну часто обходиться дешевше, ніж купити в наших магазинах;
 • купуючи техніку в магазинах США, ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальну обладнання високої якості за адекватними цінами, тоді як в нашій країні ви ризикуєте нарватися на дешеву підробку;
 • в американських магазинах асортимент побутової техніки набагато ширше, крім того там можна придбати найновіші і актуальні моделі, тоді як їх появи в українських магазинах доведеться чекати півроку або більше.

Як купують товари в США

Деякі американські магазини не здійснюють доставку товарів безпосередньо в інші країни, не приймають картки іноземних банків або зовсім недоступні в інших регіонах. Ми допоможемо вашому бізнесу максимально швидко отримати необхідні товари з Америки в Україну на самих вигідних умовах:
 • наша команда допоможе здійснити покупку за вас, з урахуванням ваших вимог;
 • ми підготуємо необхідну документацію, проведемо переговори, вирішимо всі спірні питання і оформимо угоду;
 • ми застрахуємо вантаж і доставимо його до місця навантаження в одному з найбільших портів Америки;
 • зануримо товари в контейнери і відправимо в пункт призначення;
 • при необхідності надамо послугу тимчасового зберігання на складі;
 • наші агенти також допоможуть з оформленням митних документів на території України, якщо це буде необхідно.
Компанія Мітрідат здійснює всі види вантажоперевезення – авіадоставка, контейнерні перевезення по морю, доставка залізничним транспортом та інші. Кожен із способів транспортування має певні переваги і недоліки. Найшвидшою безсумнівно є доставка товарів авіатранспортом. Однак, коли мова йде про побутову техніку, найбільш оптимальний спосіб – це все ж доставка контейнером по морю.

Переваги морської доставки

 • основна перевага морської доставки – низька вартість;
 • ще одна очевидна перевага – універсальність. По морю можна перевезти практично будь великогабаритний або негабаритний вантаж;
 • безпека – вантаж надійно закріплюється і перевозиться в спеціально обладнаних контейнерах. Транспортна компанія несе повну відповідальність за їх збереження.

Контейнерні перевезення вантажів у складі збірних

Один з найпопулярніших видів контейнерних перевезень – це доставка збірних вантажів. В цьому випадку в один контейнер поміщаються вантажі різних клієнтів. Такий спосіб відмінно підходить для доставки невеликих партій товарів і дозволяє значно знизити витрати на транспортування. Однак якщо ви плануєте переміщення великої партії, то, найімовірніше, доставка вантажу у складі збірного вам не підійде.

Вартість та строки

До недоліків контейнерних перевезень морем можна віднести їх тривалість. Середня доставка судном по морю з США в Україну займає приблизно 5-6 тижнів. Ми робимо все залежне від нас, щоб зменшити терміни до мінімуму і не допустити затримок. Що стосується вартості доставки побутової техніки з США в Україну – тут все суто індивідуально і розраховується для кожного окремого кейса. Вартість може залежати від об’єму партії, від виду вантажу, від поточних тарифів на фрахт, цін на паливо і так далі.

Чому Мітрідат

 • співпрацюємо тільки з перевіреними агентами і посередниками;
 • наші фахівці підготують всі необхідні документи: для покупки товарів, для їх страхування та подальшого митного оформлення;
 • гарантуємо збереження вашого вантажу та оперативність доставки;
 • працюємо з усіма головними портами Америки, маємо власні складські приміщення;
 • наші фахівці будуть з вами на зв’язку в будь-який час доби на всіх етапах доставки вашого вантажу;
 • ви можете замовити послугу по доставці вантажу з США в Україну «під ключ».
Хочете більше інформації або розрахунок вартості і термінів доставки? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Зателефонуйте за телефонами, вказаними вище, або заповніть форму зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротший термін і дадуть відповідь на залишилися у вас питання.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}