fbpx

Вантажоперевезення продуктів харчування з митним оформленням

Серед послуг компанії Мітрідат – перевезення різноманітних вантажів найрізноманітніших категорій. Ми перевозимо великогабаритні вантажі, такі як автомобілі, невеликі партії товарів, які не займають контейнер цілком (споживчі товари, запасні частини, сировина, продукти харчування), а також насипні і негабаритні вантажі. Ми не просто здійснюємо доставку, ми супроводжуємо вантажі на всьому шляху їх прямування – від упаковки в місці відправлення до розмитнення по прибуттю на місце призначення. Компанія Мітрідат завжди гарантує якісне обслуговування і вигідні умови. Ми здійснюємо доставку морем, залізницею, автомобільним або авіатранспортом, а також складаємо маршрути, які включають кілька різних видів вантажоперевезень.

Доставка продуктів харчування

Компанія Мітрідат організовує морські вантажоперевезення продуктів харчування. До доставки харчових товарів потрібен особливий підхід і ретельна підготовка кожного етапу вантажоперевезення, так як будь-яке порушення з боку перевізника може призвести до того, що продукти будуть зіпсовані. Враховуючи те, що у більшості продуктів харчування термін придатності обмежений, їх доставка здійснюється виключно на сучасному спеціалізованому транспорті, який відповідає всім міжнародним нормам і санітарним вимогам. Ми доставляємо продукти харчування з США, Китаю, Європи та інших регіонів в Україну або будь-яку іншу точку світу.

Які продукти ми перевозимо

В основному продукти харчування прийнято поділяти на дві великі категорії.
 • Швидкопсувні продукти – це товари, які вимагають забезпечення певного температурного режиму. Для їх перевезення наявність спеціальних контейнерів, в яких підтримується певний температурний режим, обов’язково для перевезення даного типу продуктів. До цієї категорії відносяться яйця, м’ясо, молочні продукти, фрукти, овочі та інше.
 • Продукти тривалого зберігання – такі продукти здатні зберігати свої споживчі властивості тривалий час без спеціальних умов. Такими продуктами є крупи, цукор, сіль, макаронні вироби та інша бакалія, консерви і так далі. Для перевезення таких продуктів наявність спеціальних умов не обов’язково, вони транспортуються у звичайних контейнерах, в яких підтримується тільки оптимальний рівень вологості.

Вантажоперевезення продуктів харчування морем

Організація перевезення продуктів харчування в спеціальних контейнерах-рефрижераторах з особливим температурним режимом гарантує збереження вантажу. У компанії Мітрідат ми дуже серйозно підходимо до дотримання всіх необхідних умов і вимог:
 • Ми відстежуємо підтримання оптимального рівня вологості і температури повітря.
 • Наші фахівці ретельно стежать за тим, щоб продукти різного виду (заморожені і охолоджені або швидкопсувні і тривалого зберігання) не перевозилися разом, так як їм необхідні різні умови утримання.
 • Ми уважно відстежуємо вибір упаковки, так як вона повинна забезпечувати захист продуктів від механічного впливу та пошкодження, які не допускати намокання або перекидання.
Продукти харчування можуть доставлятися будь-яким шляхом – автомобілем, залізницею, авіатранспортом. Однак, коли необхідно транспортувати вантаж на тривалі відстані – доставка продуктів харчування в морських контейнерах є найбільш оптимальним варіантом, так як має безліч переваг:
 • Економічність – морські контейнерні перевезення – один з найдешевших способів доставки, особливо коли потрібно доставити велику кількість на тривалий відстань;
 • Універсальність – такий вид доставки дозволяє перевозити великогабаритні вантажі, товари нестандартних розмірів, заповнювати контейнер повністю або перевозити невеликі партії продуктів в складі збірних вантажів;
 • Безпека – продукти харчування перевозяться в спеціальних рефконтейнерах, в яких постійно підтримується оптимальний температурний режим та інші істотні умови.

Чому ми?

Компанія Мітрідат не просто оперативно доставляє вантажі. Ми надаємо повний комплекс послуг:
 • Підготовка документів;
 • Страхування вантажів;
 • Супровід вантажу на всіх етапах доставки;
 • Зберігання і складська обробка;
 • Розмитнення;
 • Навантаження та вивантаження товарів і так далі.
Доставка продуктів харчування в морських контейнерах – це складна, тонка і дуже відповідальна робота. Ми прекрасно це розуміємо і робимо все для того, щоб кожна доставка була виконана якісно і в строк.

Вартість доставки

Кожен окремий замовлення розглядається нашими фахівцями індивідуально. Вартість доставки продуктів харчування залежить від безлічі факторів. Це і вид продукту, і обсяг партії та строки зберігання, і безліч інших. Крім того, на вартість будь транспортування завжди впливають погодні умови, поточні вартість палива і тарифи, і інші фактори. Наші фахівці підбирають найбільш оптимальний маршрут доставки для кожного клієнта. Він може включати в себе перевезення різними видами транспорту. Однак при кожному виді вантажоперевезення ми гарантуємо дотримання всіх необхідних умов для збереження вашого вантажу. Для того, щоб отримати приблизний розрахунок вартості і термінів доставки вашого вантажу, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями за телефонами, вказаними вище або ж заповнити форму зворотного зв’язку і дочекатися дзвінка. Ми з радістю відповімо на всі питання і забезпечимо безпечну доставку вашого вантажу в мінімальні терміни і на максимально вигідних умовах.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}