fbpx

Вантажоперевезення рослин з США

Доставка рослин з США

За 10 років роботи на ринку транспортно-логістичних послуг компанія Мітрідат напрацювала значний досвід, міцні зв’язки з міжнародними транспортними лініями, надійних партнерів в особі постачальників, брокерів та агентів. Ми розробили алгоритми перевезення найрізноманітніших категорій товарів. Ми зможемо вирішити завдання будь-якої складності і доставити ваш вантаж в строк і без зайвих витрат. Наші фахівці вивчили всі деталі і нюанси транспортування швидкопсувних товарів, до яких відносяться, в тому числі, рослини і саджанці, розробили покроковий механізм дій, який дозволяє доставляти вантаж швидко, вигідно, обходячи всі ризики і несподіванки, які зустрічаються на шляху.

Види транспорту

Доставка квітів зі США може здійснюватися авіатранспортом або по морю в контейнеровозі. Авіаперевезення є більш швидким способом доставки, однак є ряд обмежень. Наприклад, габаритні розміри та вага вантажу, допустимого для перевезення літаком, мають строгі рамки. Доставка авіатранспортом здійснюється раз на тиждень і, як правило, коштує досить дорого. Найчастіше для перевезення рослин використовуються саме морські контейнерні перевезення, так як вони мають безліч переваг:
 • Вартість – морські перевезення значно дешевше, ніж транспортування авіатранспортом.
 • Безпека – транспортування по морю є самим безпечним способом доставки товару, особливо, коли мова йде про міжконтинентальних перевезеннях.
 • Універсальність – по морю можна перевезти будь-який вантаж, у тому числі великі або негабаритні предмети, а також великі партії товару.
 • Можливість перевезення вантажу у складі збірного без необхідності заповнювати цілий контейнер.
 • Морські перевезення здійснюються регулярно.

Вантажоперевезення рослин із США повинна відповідати наступним умовам:

У компанії Мітрідат дуже серйозно ставляться до дотримання правил і стандартів щодо перевезення товарів. Ми робимо все, щоб ваш вантаж добрався до вас в цілісності й схоронності. Для перевезення рослин необхідні:
 • Правильна упаковка. Для перевезення рослин і саджанців, як правило, використовують картонні коробки, палети і спеціальну повітряно-бульбашкову плівку. Якщо мова йде про насіння, то їх перевезення здійснюється в особливих полотняних мішках або пакетах з паперу. Цибулини рослини розміщуються в ящиках, пересипаючи стружкою, а бульби – у спеціальних пакетах з перфорацією.
 • Температурний режим. Даний параметр залежить від виду вантажу, що рослини. Так, для транспортування зрізаних квітів необхідно дотримуватися температуру 1-8 °С, для насіння – 4-10 °С, кімнатні рослини в зимовий період потребують температурі 12-14°С, а цибулини відчуваю себе добре при 13-20 °С.
 • Особливий транспорт. Для вантажоперевезень живих квітів використовують контейнери-рефрижератори, в яких може підтримуватися необхідна температура та рівень вологості 75-80%. Імпорт і експорт дерев проводиться з використанням спеціальних машин, обладнаних краном-маніпулятором. У той же час перевезення кімнатних квітів може здійснюватися в будь-яких контейнерах, в яких є теплоізоляція. Важливим моментом є правильна упаковка і закріплення рослин та садивного матеріалу в транспорті.
 • Правильно оформлені документи. Якщо саджанці, рослини, квіти доставляються з розплідника, що до них додаються всі необхідні документи. Коли доставка здійснюється з карантинної зони, тоді необхідно наявність спеціальних дозволів і сертифікатів.

Як відбувається доставка саджанців з США з нашою компанією

 • Ви оформляєте заявку у нашого фахівця, вказуючи усі деталі – тип вантажу, номенклатура та кількість товарів, вагу і об’єм, габаритні розміри, пунктів завантаження-вивантаження і так далі.
 • Ми розробляємо найбільш оптимальний для вас маршрут, беручи до уваги всі побажання і всі особливості вашої доставки.
 • Ми забираємо ваш вантаж у постачальника в Америці, доставляємо його в порт відправлення, складуємо при необхідності.
 • Оформляємо всі необхідні супровідні документи, вантажимо на контейнеровоз і супроводжує вантаж до порту в Україні.
 • Ми повністю беремо на себе митне оформлення вашого вантажу з оформленням всіх паперів та здійсненням всіх платежів.
 • Якщо необхідно, здійснюємо подальше транспортування вантажу по Україні або в іншу країну.

Митне оформлення рослин

В Україні встановлені досить жорсткі правила ввезення продукції, що імпортується, у тому числі й рослин. Рівень перевірки, а також розмір мита залежить від країни, з якої імпортується товар, від його виду (саджанці, насіння та цибулини, живі рослини, зрізані квіти, гілки, листя та інші частини рослин) та інших факторів. При розмитненні рослини піддаються фітосанітарному контролю і ретельному обстеженню, крім того необхідно зібрати величезну кількість паперів і правильно їх заповнити. Звертаючись в нашу компанію, ви звільняєте себе від усіх цих клопотів. Наші фахівці повністю знімуть з вас відповідальність за митне оформлення рослин і саджанців.

Терміни і вартість

Доставка рослин з Америки по морю, як правило, здійснюється за 35-40 днів. Вартість залежить від виду вантажу, його ваги і габаритів, від складності і дальності маршруту та інших додаткових параметрів. Якщо ви хочете дізнатися точну вартість доставки, зв’яжіться з нашими операторами, вони проконсультують вас безкоштовно та здійснять необхідні розрахунки.

Чому обирають нас

 • Ми маємо великий досвід в області доставки рослин і саджанців з Америки, тому можемо вирішити будь-яку задачу
 • Ми гарантуємо цілісність і збереження вашого вантажу
 • Завжди дотримуємося терміни і робимо все, що від нас залежить, щоб не допустити затримок та додаткових витрат
 • Надаємо послугу доставки «під ключ»
 • Надаємо повний документальний супровід та інформаційну підтримку протягом всієї доставки.
Хочете принести саджанці, дерева, кімнатні квіти або інші рослини з США? Звертайтеся в Мітрідат! Все що вам потрібно зробити – це зв’язатися з нами будь-яким зручним способом: по телефону або за допомогою форми зворотного зв’язку. Все інше ми зробимо за вас!

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}