fbpx

Вантажоперевезення та митне оформлення кольорових металів із США

Доставка кольорових металів із США

Компанія Мітрідат з Одеси понад 10 років займається доставкою різних вантажів із США, Кореї та інших країн. Ми маємо можливість транспортування будь-якого товару будь-яким видом транспорту. Ми співпрацюємо з міжнародними морськими лініями, маємо надійних партнерів серед постачальників, митних брокерів та агентів. Доставка кольорових металів із США є одним із видів нашої діяльності. Ми вивчили всі деталі процесу, особливості митного оформлення цього виду вантажу, тому наші фахівці легко вирішать логістичне завдання будь-якої складності. Американський ринок популярний у всьому світі через широкий асортимент найрізноманітніших товарів і низьких цін. Навіть за умови оплати вартості доставки в Україну та подальшого митного оформлення вартість кольорових, рідкісноземельних та інших металів обходиться нижче, ніж на локальних ринках.

Особливості транспортування

Компанія Мітрідат доставляє вантажі всіма видами транспорту – повітряним, наземним, морським. Авіаперевезення використовуються для доставки термінових вантажів. Це найшвидший спосіб перевезення, однак він також є найдорожчим і має безліч обмежень за видом, вагою та габаритами вантажів, допустимих до транспортування літаком. Як правило, вантажоперевезення кольорових металів із США здійснюється морем у 20- або 40-футових контейнерах.

Морські перевезення мають безліч переваг перед іншими способами:

 • низька вартість перевезення;
 • на судні можна перевезти необмежену кількість вантажів;
 • можливість транспортування вантажів між континентами;
 • безпека – у морі практично не відбуваються пошкодження, втрати або розкрадання вантажів;
 • вантажні кораблі ходять регулярно;
 • можливість заповнити контейнер повністю або доставити невеликий вантаж у складі збірного.
Метал не вимагає особливих умов для транспортування, проте він піддається корозії та пошкодженню від надмірної вологості або впливу атмосферних опадів, так що його доставка повинна здійснюватися в закритих герметичних контейнерах. Фахівці Мітрідат завжди ретельно стежать за тим, щоб вантажоперевезення рідкісноземельних металів із США проводилося з дотриманням усіх необхідних умов, а також контролюють процес навантаження та розвантаження вантажів. Доставка рідкісноземельних металів зі США, а також кольорових та інших металів здійснюється з використанням декількох видів транспорту. Вантажні автомобілі доставляють вантаж до одного з найбільших американських портів, звідки він вирушає морем контейнеровозом. З українського порту вантаж може вирушити далі територією країни або її межі автомобільним чи залізничним транспортом.

Як відбувається процес доставки:

 • Ви зв’язуєтесь з нами будь-яким зручним для вас способом;
 • Ми розробляємо індивідуальний логістичний алгоритм виходячи з отриманої від вас інформації;
 • Ми забираємо вантаж у США та доставляємо його до порту відправлення. Ми працюємо з більшістю великих портів Америки.
 • Наші фахівці контролюють процес навантаження вантажу та супроводжують його до кінцевого пункту.
 • Вантаж проходить митний контроль і слідує далі територією України або за її межі.

Вартість та терміни

Вартість імпорту з Америки визначається в індивідуальному порядку для кожного окремого випадку. До неї входять такі параметри як вид та обсяг вантажів, їх загальна вага та габарити, складність та тривалість маршруту та інші. Для того, щоб отримати більше інформації та розрахувати вартість доставки, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями за телефонами або за допомогою форми зворотнього зв’язку. Термін морської доставки, як правило, становить близько місяця. Зрозуміло, він може змінюватись через погодні умови чи інші обставини. Ми робимо все, що від нас залежить, щоб не допустити затримок і доставити ваш вантаж в цілісності і безпеці точно в термін.

Чому митне оформлення та доставку кольорових металів із США варто замовити в Мітрідат:

 • Ми маємо великий досвід у транспортно-логістичній сфері;
 • Ми надаємо знижки постійним клієнтам;
 • Наші спеціалісти будуть із вами протягом усього процесу;
 • У нас завжди індивідуальний підхід до кожного клієнта та сервіс високої якості;
 • Ми надаємо додаткові послуги, такі як страхування вантажу, його складування або подальша доставка територією України чи інших країн;
 • Наші фахівці повністю беруть на себе всю супровідну документацію та митне оформлення;
 • Ми завжди дотримуємося термінів та інших домовленостей.
Якщо вам потрібне митне оформлення та доставка рідкісноземельних металів зі США, зв’яжіться з нашими спеціалістами за допомогою заповнення форми зворотного зв’язку. Ми обов’язково передзвонимо вам і візьмемо на себе всі турботи щодо доставки ваших товарів та оформлення всіх необхідних документів.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}