fbpx

Вантажоперевезення та митне оформлення медичних товарів зі США

Доставка та митне оформлення товарів медичного призначення

Компанія Мітрідат існує на ринку транспортно-логістичних послуг понад 10 років. Ми здійснюємо доставку найрізноманітніших товарів зі США, Кореї та інших країн до будь-якої точки світу. Наші фахівці надають повний комплекс послуг з формування спеціального маршруту, сприяють документальному та митному супроводі вашого вантажу. Митне оформлення та доставка виробів медичного призначення та ліків із США є одним із напрямків діяльності компанії Мітрідат. Ми можемо надати вам таку послугу «під ключ» – тобто від дверей до дверей. Вам не доведеться турбуватися ні про що, наші спеціалісти візьмуть усі турботи на себе. Ми також можемо організувати доставку спеціального медичного обладнання та оформлення всіх необхідних документів на нього. Наша компанія приділяє особливу увагу безпеці транспортування медичних виробів та лікарських засобів. Усі наші доставки здійснюються з дотриманням необхідних вимог та норм, а також міжнародних законів. Фахівці Мітрідат розробляють оптимальні маршрути та створюють індивідуальні транспортні рішення для кожного клієнта, враховуючи його переваги та потреби, характеристики товару та інші деталі. Ми робимо все можливе, щоб вантажоперевезення виробів медичного призначення та ліків із США не чинилося ударом по вашому бюджету та займало мінімум часу.

Що ми можемо доставити

 • Лікарські засоби, у тому числі вакцини
 • Вітаміни та біологічно активні добавки
 • Медична техніка та обладнання
 • Інші вироби медичного призначення

Способи доставки ліків із США

Доставка виробів медичного призначення та ліків із США може здійснюватися морем або авіатранспортом. Кожен із видів транспортування має свої плюси та мінуси. Доставка авіатранспортом є найшвидшим, але при цьому найдорожчим способом перевезення будь-яких вантажів, у тому числі й медичної продукції. Найчастіше для перевезення товарів між континентами використовується морський транспорт.
 • Перевезення морем – найекономніший та найбезпечніший спосіб перевезення на великі відстані.
 • Контейнери, що використовуються для морського транспортування вантажів, забезпечують додаткову безпеку.
 • По морю можна перевезти практично будь-який товар, включаючи насипні та навантажувальні вантажі, негабаритні предмети, великі партії.
 • Морські перевезення передбачають спрощене митне оформлення товарів в Україні та інших країнах Європи.
 • Є можливість повного та неповного завантаження контейнера.
Найчастіше для доставки медичних апаратів із Америки використовується комбінований спосіб доставки. Територією США до порту відправлення товар доставляється автомобільним транспортом (ми використовуємо власний транспорт, а також залучаємо наших партнерів у Сполучених Штатах). Далі медичну продукцію доставляють вантажним контейнером морем в український порт. Після митної реєстрації товарів медичного призначення ми можемо доставити ваш вантаж до будь-якої точки України та інших країн.

Особливості доставки

Доставка вітамінів зі США, а також інших лікарських та допоміжних препаратів повинна проводитися з дотриманням особливого температурного режиму та оптимального режиму вологості. Фахівці компанії Мітрідат суворо стежать за даними параметрами, а також за тим, щоб при навантаженні-розвантаженні медичної продукції не було пошкоджено упаковку, не порушувалася її герметичність.

Терміни та вартість

 • Вартість доставки складається з різних складових – склад та номенклатура вантажу, вага та габаритні розміри, складність маршруту, необхідність додаткових послуг та інші.
 • Вартість митного оформлення медичних препаратів чи техніки залежить від обсягу партії товару, від країни виробництва та постачання та інших параметрів.
 • Термін постачання морем становить близько 5-6 тижнів, авіатранспортом – близько тижня.
Для отримання більш детальної інформації або ставки на перевезення вашого вантажу зверніться до нашого офісу. Ми відповімо на всі ваші запитання та зробимо необхідні розрахунки.

Чому ми

 • За роки роботи ми накопичили величезний досвід та розвинену мережу надійних партнерів у всьому світі, тому зможемо вирішити логістичне завдання будь-якої складності;
 • Ми будемо з вами протягом усього шляху – будь-якої миті ви можете отримати інформацію про стан вашого вантажу;
 • Надаємо послугу доставки вантажів «під ключ»;
 • У нас чесні та прозорі ціни і ми завжди дотримуємося термінів.
Якщо вам потрібно доставити медичну техніку, лікарські препарати або вітаміни, інші товари медичного призначення, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом – по телефону або заповнивши форму зворотнього зв’язку.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}