fbpx

Вантажоперевезення тютюнових виробів з США

Доставка сигарет з США

Здійснення міжнародних морських перевезень є одним з основних напрямків діяльності компанії Мітрідат вже більше 10 років. За роки роботи ми вивчили всі тонкощі і нюанси транспортування різних категорій товару, накопичили досвід в доставці усіма можливими видами транспорту, обзавелися надійними зв’язками і партнерами серед брокерів, агентів, постачальників. Ми створили команду професіоналів, які постійно розвиваються і навчаються, готові прийти на допомогу та вирішити транспортно-логістичну завдання будь-якої складності. Доставка сигарет із США давно стала звичною справою. Тютюнова продукція, вироблена в Америці, користується популярністю у всьому світі, в тому числі і в Україні. Доставка тютюнових виробів з США компанією Мітрідат здійснюється з подальшим митним оформленням. Ми можемо здійснити доставку «під ключ», вам ні про що не доведеться турбуватися, наші фахівці все зроблять за вас.

Варіанти транспортування

Вантажі з Америки доставляють морським та авіаційним транспортом. У кожного виду доставки є свої особливості. Авіаперевезення є більш швидким способом, проте існують обмеження по вазі і об’єму вантажу, допустимого для транспортування літаком. Доставка авіатранспортом здійснюється раз в тиждень і коштує істотно дорожче, ніж перевезення морем. Тому найчастіше віддається перевага саме морським контейнерним перевезенням.
 • По морю можна перевезти великі партії товару, в тому числі і негабаритні, на великі відстані, зокрема між континентами.
 • Вартість контейнерної перевезення значно нижче, ніж вартість авіадоставки.
 • Існує можливість доставити невелику партію товару у складі збірного вантажу.

Що відноситься до тютюнової продукції?

 • сигарети і цигарки в пачках;
 • всі види тютюну – листової, нюхальний, жувальний, для кальяну, для трубки;
 • сигари і сигарили;
 • курильні суміші;

Як перевозиться тютюн

Вантажоперевезення тютюнових виробів з США повинна проводитися з дотриманням особливих умов. Тютюнова продукція легко вбирає вологу і водяні пари з повітря, а також сторонні запахи, тому дуже важливо забезпечити хорошу вентиляцію і не допустити підвищеної вологості в контейнері. Особлива увага приділяється правильній упаковці – вона повинна бути герметичною і гарантувати збереження вантажу.
 • Для перевезення тютюнових листів їх пакують в кіпи, в яких міститься тільки продукт одного сорту і однаково оброблений. Стоси згодом пресують і упаковують в щільну тканину для забезпечення повної герметичності.
 • Перевезення сигарет і цигарок у пачках з США в Україну, як правило, здійснюється в коробках з гофрованого картону або фанери, які укладаються в спеціальну тару.
 • Для доставки кожен різновид і марку товару фасують окремо, тільки так можна гарантувати збереження оригінального запаху і смаку.
 • Не допускається спільна доставка несумісних вантажів. Наприклад, з сигаретами заборонено переміщати продукти харчування та хімічні речовини.
 • Доставка сигар із США повинна проводитися в чистих сухих контейнерах, в яких дотримуються певні кліматичні умови – температура повітря – 15 °С, вологість – 65-70%.
Недотримання правил вантажоперевезення тютюнової продукції тягне за собою втрату її споживчих властивостей. Фахівці Мітрідат суворо стежать за дотриманням технічних та санітарних нормативів, а також вимог законодавства. Саме тому ви можете бути впевнені, що ваш вантаж буде доставлений в цілісності й схоронності, точно в строк.

Як відбувається доставка тютюну з США з компанією Мітрідат

 • Після того, як ви зв’язалися з нашим фахівцем, надали йому необхідну інформацію про складі та обсязі вантажу, а також документи (в тому числі відповідну ліцензію, без якої імпорт сигарет неможливий), ми складаємо оптимальний маршрут, який допоможе доставити ваш вантаж в максимально стислі терміни з мінімальними витратами.
 • Наші фахівці забирають вантаж зі складу постачальника в США, доставляють його в порт відправлення. Далі відбувається навантаження тари в контейнери і завантаження їх у контейнеровоз. Представник нашої компанії весь час знаходиться на місці навантаження, контролює процес, стежить за тим, щоб коробки з тютюном або сигаретами вкладалися правильно, перевіряє наявність умов в контейнері (температурний режим, режим вологості, наявність робочої вентиляції).
 • Вантаж відправляється в порт призначення. Фахівці Мітрідат супроводжують його на всьому шляху прямування.
 • У порту вантаж проходить всі етапи митного контролю, оформляються всі необхідні документи.
 • При необхідності ми здійснюємо складування вантажів і їх доставку по території України чи в інші країни.

Вартість та строки

Вартість доставки тютюнової продукції залежить від виду товару, його габаритних розмірів і ваги, від складності і дальності маршруту та інших факторів. Якщо ви хочете дізнатися більше та отримати розрахунок, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним способом – за телефоном або заповнивши форму зворотного зв’язку. Ви отримаєте безкоштовну консультацію та детальний розрахунок. Середній термін доставки морем становить 35-40 днів, авіатранспортом – близько тижня.

Чому варто вибрати Мітрідат

 • Ми гарантуємо збереження вашого вантажу.
 • У нас чесні прозорі ціни та знижки для постійних клієнтів.
 • Ми завжди на зв’язку – ви можете зв’язатися з нашими фахівцями в будь-який момент, щоб уточнити стан вашої доставки.
 • Надаємо послугу доставки «під ключ» – від дверей постачальника до дверей ” вашого складу.
Якщо ви хочете замовити доставку тютюнової продукції із США в Україну, просто зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Або заповніть форму зворотного зв’язку, наші фахівці самі вам передзвонять.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}