fbpx

Вантажоперевезення виробів з металу із США

Доставка виробів із металу

Компанія Мітрідат працює на ринку понад 10 років. Ми маємо величезний досвід у провадженні транспортно-логістичної діяльності. Працюємо тільки з надійними постачальниками та партнерами, міжнародними транспортними лініями, перевіреними митними брокерами та агентами.

Митне оформлення та доставка виробів з металу із США є одним із видів діяльності нашої компанії. За роки роботи ми вивчили усі нюанси транспортування таких товарів. Для кожного клієнта ми розробляємо індивідуальне логістичне рішення, маршрут, враховуємо всі деталі та потреби. Робимо все, щоб ваш вантаж був доставлений у мінімальний термін та з мінімальними витратами.

Способи доставки вантажів зі Сполучених Штатів

Ми маємо можливість організувати транспортування будь-яким видом транспорту – авіаційним, наземним автомобільним, залізничним, морем.

Вантажоперевезення виробів з металу зі США, як правило, здійснюється по морю, так як така доставка має ряд переваг:

 • Морські перевезення є найдешевшим і найбезпечнішим способом переміщення великих і важких вантажів на далекі відстані, особливо між континентами.
 • По морю можна перевезти практично будь-який тип вантажу, у тому числі насипний та негабаритний.
 • Є можливість повністю заповнити контейнер, так і перевезти невеликий вантаж у складі збірного.

Найчастіше використовують кілька видів транспорту. Територією США вантаж доставляється вантажним автомобільним транспортом до одного з найбільших портів, звідки він відправляється в Україну морським контейнеровозом. Територією України та іншими країнами доставка може бути організована також вантажним автомобільним або залізничним транспортом.

Особливості транспортування виробів із металу

При перевезенні металу та металевих виробів завжди є певний ризик механічного пошкодження вантажу, а також можливість його окислення під впливом вологості або опадів, що може спричинити іржу або деформацію навіть обробленого металу. Умови переміщення металевої продукції залежать від його виду та способу обробки.

Фахівці Мітрідат ретельно стежать за виконанням усіх умов транспортування металу для забезпечення безпечної доставки вашого вантажу.

Терміни та вартість імпорту виробів з металу

Вартість послуги залежить від виду вантажу, його ваги та габаритних розмірів, діючих тарифів на фрахт та інших параметрів. Щоб отримати більше інформації та точний розрахунок, ви можете звернутися до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті або заповнивши форму зворотнього зв'язку.

Термін доставки вантажів морем та його митного оформлення становить, зазвичай, близько 5-6 тижнів, проте може змінюватися залежно від пори року, погодних умов та інших обставин. Ми робимо все, що залежить від нас, щоб дотримуватися обумовлених термінів і не допускати затримок.

Як проходить доставка

 • Ми забираємо ваш вантаж у постачальника в Америці, доставляємо його до морського порту, з якого його буде відправлено до України.
 • Слідкуємо за процесом навантаження на контейнеровоз, супроводжуємо його до порту призначення.
 • Вантаж проходить митний контроль, спеціалісти компанії Мітрідат займаються оформленням усіх документів, здійснюють необхідні платежі.
 • Ми маємо можливість розмістити ваш вантаж у складських приміщеннях у більшості найбільших портів світу.
 • За потреби забезпечуємо доставку вантажу далі по Україні або в інші країни.

Чому вибирають Мітрідат

 • У нас завжди чесні та доступні ціни.
 • Ми маємо величезний досвід доставки вантажів із США, тому можемо вирішити задачу будь-якої складності.
 • Наші агенти повністю беруть на себе митне оформлення.
 • Ви можете стежити за доставкою вантажу в режимі реального часу, а ми завжди будемо на зв'язку і відповімо на будь-які питання.

Якщо вам потрібна доставка виробів з металу зі США в Україну або будь-яку іншу точку світу, просто зателефонуйте нам або заповніть форму зворотнього зв'язку. Наші спеціалісти розроблять індивідуальний маршрут, який найбільшою мірою задовольнить ваші потреби, займуться оформленням усіх необхідних документів, простежать за тим, щоб ваш вантаж дійшов у цінності, безпеці і точно вчасно.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}