fbpx

Вантажоперевезення виробів з пластмаси з США

Доставка виробів з пластмаси з США

Компанія Мітрідат займається міжнародними вантажними перевезеннями вже більше 10 років. Ми в курсі всіх нюансів і тонкощів, пов’язаних з транспортуванням найрізноманітніших вантажів. Наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта і підбирають найбільш оптимальний маршрут. Ми доставляємо вантажі небом, повітрям, морем і сушею. Для нас немає нічого неможливого. Вироби з пластмаси давно і міцно вкоренилися в повсякденному житті людини і замінили багато інші матеріали. З цього матеріалу виготовляють побутову техніку, меблі, дитячі іграшки, пляшки, різноманітні види пакетів, посуд, дитячі іграшки і навіть великі деталі для верстатів, автомобілів. Вже багато років ми займаємося вантажоперевезеннями виробів з пластмаси з США, Європи, Азії та інших регіонів. У нас є можливість транспортування різних видів пластмас. Ми можемо здійснити доставку виробів будь-яких форм і розмірів – ви можете заповнити 20 – або 40-футовий контейнер цілком або ж замовити доставку невеликої партії пластикових виробів у складі збірного вантажу.

Особливості перевезення пластику

Ми організуємо перевезення пластмас з урахуванням всіх вимог техніки безпеки. Нашим фахівцям відомі всі вимоги для кожного виду пластмас і виробів з них.
 • Перевезення здійснюється в спеціально обладнаних контейнерах критих.
 • Пластик не особливо чутливий до рівня вологості і температурі, однак деякі вироби з нього можуть бути чутливими до механічних пошкоджень і мати схильність до деформації.
Наші фахівці чудово обізнані про правила перевезення всіх видів пластиків. Ми завжди дотримуємося обережність, коли займаємося вантаженням і вивантаженням контейнерів або розподіляємо вантажі всередині них.

Як відбувається процес доставки виробів з пластмаси з США

 • Ми приїжджаємо на виробництво або пункт переробки, де завантажуємо ваш вантаж в автомобілі, щоб доставити його до пункту відправлення.
 • Наші фахівці збирають всі необхідні документи для супроводу вантажу.
 • У порту ми занурюємо ваші пластикові вироби в контейнери і відправляємо їх в Україну.
 • В українському порту наші фахівці стежать за розвантаженням контейнеровоза і, при необхідності, організують тимчасове зберігання у складських приміщеннях.
 • Митні агенти займаються митної очищенням.
 • Якщо необхідно, ми можемо також організувати подальшу відправку вантажу автомобільним транспортом або по залізниці.

Терміни та вартість доставки з США

Середній термін морської доставки товарів із Сполучених Штатів становить 5 тижнів. Терміни можуть змінюватися в залежності від загальної світової обстановки, погодних умов і з інших обставин. Ми робимо все можливе для того, щоб не допустити затримок і доставити ваш вантаж в обумовлений термін. Вартість доставки пластикових виробів із США визначається індивідуально. Вона складається з різних показників: тип, розміри та вага вантажу, який ви хочете перевезти; протяжність шляху від початкової точки до кінцевого пункту; наявність додаткових послуг або умов. Крім того, на вартість може вплинути поточна вартість палива або зберігання, тарифи на фрахт або інші, не залежні від нас обставини. Якщо ви хочете отримати ставку, зверніться до наших фахівців за телефонами або заповнивши форму зворотного зв’язку.

Чому ми

 • Консультація та розробка індивідуальної схеми доставки з урахуванням всіх деталей і нюансів
 • Наші фахівці будуть на зв’язку з вами 24/7 на всіх етапах доставки
 • Інформація про місцезнаходження вантажу в будь-який час дня і ночі
 • Можливість організації мультимодальній перевезення з використанням різних видів транспорту
 • Додаткова страховка вантажу
 • Можливість організації тимчасового зберігання
 • Заповнення митних декларацій та іншої супровідної документації
Для того, щоб організувати доставку пластмасових виробів із США і їх подальшу розмитнення, все що вам потрібно зробити, це зв’язатися з нами! Ви можете зробити це за телефонами, вказаними на сайті. Або ж просто заповніть форму зворотного зв’язку, вказавши свій контактний телефон. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом і візьмемо на себе всі турботи.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}