fbpx

Імпорт із Японії

Японія – одна з найрозвиненіших країн світу. Вона популярна високотехнологічним виробництвом електроніки, техніки та автомобілів, які популярні у всьому світі. Саме тому морські перевезення з Японії це один із найбільших вантажопотоків у світі, який спрямований у такі напрямки як США, Європа, Росія та Україна.

У Японії розташовані заводи таких брендів як Hitachi, Panasonic, FujiFilm, Canon, Toyota, Fujitsu, Mitsubishi, Toshiba, Sony, Nikon, Yamaha, які популярні у всьому світі та тисячами тонн щодня експортуються в інші країни.

Для організації експорту Японія має мережу морських портів на переробку різних типів вантажів. Найбільш універсальним, безпечним та зручним способом міжнародної доставки визнано контейнерні перевезення. З Японії запущені судноплавні лінії, які доставляють контейнери на всі точки світу. Найбільший контейнерний сервіс Японії перебуває у порту Кобе, тому експорт у контейнерах здебільшого здійснюється через цей порт.

Основний маршрут морського перевезення з Японії в Україну проходить через два океани (Тихий та Індійський), через Панамський канал, та 3 моря – Середземноморське, Егейське та Чорне.

Одеса має контейнерний термінал, що дозволяє обробляти контейнеровози завдовжки до 300 метрів. Контейнери з вантажем приймаються в Одесі, проходять експедирування в порту і далі автоперевезенням доставляються до пункту кінцевого призначення. Якщо Вам необхідно здійснити перевезення з Японії, то Ви можете спочатку нам зателефонувати або просто оформіть запит на розрахунок вартості перевезення.

Доставка мотоциклів та авто запчастин з Японії у контейнерах

Ми займаємося доставкою дисків, двигунів, коробок передач та інших запчастин для авто та мотоциклів з Японії. Таке складне мультимодальне перевезення здійснює транспортно-експедиторська компанія «Мітрідат». Процес доставки товарів у такий спосіб є одним із найдоступніших. Перевезення вантажу контейнером дозволяє мінімізувати ризик пошкодження запчастин та значно зекономити на вартості доставки.

За багато років перебування на ринку «Мітрідат» зарекомендував себе як компанія з високою репутацією і отримав довіру від клієнтів.

Доставка від компанії “Мітрідат” надасть Вам:

  • надійність перевезень;
  • повну конфіденційність;
  • мінімальні терміни доставки;
  • зручність прийому вантажу;
  • вигідну вартість перевезення;

Купуйте будь-які комплектуючі в Японії та насолоджуйтесь їздою на своєму автомобілі чи мотоциклі.

Вибір потрібного товару залишається за вами, а компанія “Мітрідат” надасть Вам доставку Вашого товару за найкращими стандартами.

Доставка дисків, двигунів коробок передач з Японії для авто мотолюбителя і для любителів тюнінгу авто мото техніки є дуже важливою процедурою яка значною мірою економить фінансові засоби авто мото любителів. Часто замовляють вузли та агрегати для спортивних автомобілів, таких як:

Toyota supra Toyota Soarer Toyota 2000GT Toyota MR-S Toyota MR2 Toyota Corolla Levin Toyota Sprinter Trueno Toyota Corolla FX Nissan GT-R Nissan Skyline GT-R Nissan 350Z WRX STI Subaru Forester STI Honda NSX Honda Integra type R Mazda 3 speed Honda Civic Type R Honda Civic CRX Honda CR-Z.

Існує кілька способів доставки автозапчастин та мотоциклів з Японії, але ми розглянемо найпрактичніший, зручний та поширений доставка морем у контейнері у складі збірного вантажу. Таке перевезення складне мультимодальне перевезення (мотоциклів, автозапчастин, двигунів, дисків з Японії) здійснює транспортно-експедиторська компанія «Мітрідат Одеса».

Процес доставки товарів у такий спосіб є одним із найдоступніших. Перевезення вантажу контейнером дозволяє мінімізувати ризик пошкодження запчастин та значно заощадити вартість доставки. Цим способом доставки користуються всі професійні авто та мотоаматори, тому що знають всі переваги цього способу. Друга, не менш важлива річ, над якою потрібно задуматися, – яку варто вибрати компанію для здійснення якісної мультимодальної доставки вашого мотоцикла або авто запчастин.

Купуйте мотоцикл, диски, двигун, будь-які комплектуючі в Японії та насолоджуйтесь їздою на своєму унікальному та, головне, якісному байку. Вибір потрібного товару залишається за вами, а процес доставки від Мітрідат Одеса надасть вам привіз вашого товару за всіма стандартами.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}