fbpx

Розмитнення "євроблях"

Ми надаємо послуги з супроводу процесу розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією.

З 15 липня в Україні починають діяти нові правила щодо розмитнення старих автомобілів, завезених за схемами транзиту або тимчасового ввезення з європейських країн. Ці правила діятимуть 180 днів, після закінчення яких доведеться виплатити великий штраф. Які автомобілі можна буде розмитнити на пільгових та спрощених умовах. Що для цього потрібно?
  • Транспортний засіб мав бути ввезений в Україну до кінця 2020 року та перебувати в країні на умовах тимчасового в’їзду чи транзиту.
  • На пільгових умовах можна буде розмитнити лише легковий автомобіль, або вантажний, маса якого не перевищує 3,5 т, не молодше 5 років. При цьому легковий автомобіль повинен відповідати екологічному стандарту не нижче за ЄВРО-2, а вантажний – ЄВРО-5.
  • Країною походження чи ввезення має бути країна-агресор (окупант).
Акцизний збір за розмитнення таких автомобілів залежатиме від обсягу двигуна та віку авто, але не буде пов’язаний з їхньою ціною. Також у вартість розмитнення буде включено ПДВ у розмірі 20 відсотків суми акцизу. Мито при цьому відсутнє повністю, проте доведеться сплатити внесок у 8,5 тис. грн. Для з’ясування подробиць щодо процедури оформлення та вартості розмитнення, залиште заявку та свій номер телефону, наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом!

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}