fbpx

Морські вантажоперевезення

Морські перевезення

Компанія «Мітрідат» здійснює морські вантажоперевезення до різних країн світу. Основна перевага такого виду транспортування – невисока вартість і можливість відправлення великих обсягів вантажів.

Популярність морських перевезень

Доставка морем – це одна з найбільш перспективних логістичних послуг, яка до того ж має невисоку ціну. Морські контейнерні перевезення вважаються найпоширенішим способом транспортування між країнами. Він особливо затребуваний у сфері мультимодальних перевезень, коли доставка відбувається за єдиним договором кількома видами транспорту.

Переваги та недоліки морських вантажоперевезень

Такий спосіб доставки має свої плюси та мінуси. Міжнародні морські перевезення вантажів мають такі переваги:

 • Низька вартість. Витрати на доставку вантажу морським транспортом набагато нижче, ніж для іншого транспорту. На одному судні міститься від 1 000 до 21 000 контейнерів стандартних розмірів. Усе це сильно здешевлює вартість доставки до Києва, Одеси або іншого міста України, або ж за кордон.
 • Ефективність. За рахунок контейнерної системи процес навантаження-розвантаження в портах суттєво прискорюється.
 • На судні можна перевозити будь-які вантажі – тверді, рідкі, сипучі речовини, метали, крихкі предмети, промислове обладнання, автомобілі тощо.
 • Безпека. За такого способу доставки аварії трапляються набагато рідше, ніж при використанні автомобілів. А хитавиця на воді не так сильно впливає на вантаж і його стан, як різкі поштовхи та зупинки на дорозі. Тому морське перевезення вантажу чудово підійде для крихких матеріалів. Також можна застрахувати вантаж на час доставки.
 • Можливість доставки вантажу різних габаритів. За допомогою морського перевезення можна перевозити як невеликі партії товарів збірними контейнерами, так і негабаритні вантажі. Наприклад, нафтові платформи або вантажний автомобіль не можна перевезти в інший спосіб.
 • Дотримання термінів. Щоб доставити вантаж морем, використовуються певні маршрути. При цьому в морі не буває поганих доріг і заторів. Єдина причина затримки – поломка судна або шторм, що трапляється вкрай рідко.
 • Розвинена інфраструктура. Важлива перевага морських вантажоперевезень полягає в тому, що вони сумісні з іншими видами доставки. Це дозволяє замовити контейнерне мультимодальне перевезення з України до найбільших портів світу й назад.

Що стосується недоліків, то морські контейнерні перевезення мають деякі мінуси:

 • Тривалий термін доставки. Перевезення морем може тривати кілька місяців, адже судно з контейнерами на борту не зможе пересуватися дуже швидко. Тому якщо ви збираєтеся перевозити швидкопсувні товари, то краще обрати доставку літаком.

Як працює компанія «Мітрідат»?

При замовленні такої послуги, як міжнародні перевезення морем, процес проходить у декілька етапів:

Ціна на морські вантажоперевезення

Тарифи на перевезення вантажу морським транспортом залежать від наступних факторів:

 • маршруту
 • габаритів і типу вантажу

Щоб дізнатися вартість доставки вашого вантажу, заповніть форму «Запит ставки», і наші менеджери здійснять попередній прорахунок.

Облік специфіки вашого вантажу

Організація доставки вантажів із використанням спеціалізованого контейнерного обладнання, яке підбирається залежно від виду вантажу та вимог до транспортування морським транспортом:

 • стандартний морський контейнер 20-футовий, 40-футовий, 40-футовий High Cube;
 • контейнери-рефрижератори;
 • контейнери з вертикальним завантаженням (Open Top);
 • для негабаритних вантажів (Flat Rack);
 • контейнер-платформа (Platform);
 • танк-контейнер (Tank Tainer).

Про компанію «Мітрідат»

Наші досягнення відзначили не тільки численні компанії України та інших країн, які є нашими партнерами, але й національний бізнес-рейтинг «Лідер року», де ми отримали золоту та срібну нагороди у двох номінаціях.

Логістична компанія «Мітрідат» входить до складу Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (FIATA). Надаємо такі послуги як LCL перевезення і FCL, доставка товарів з США і багато іншого.

Якщо ви хочете, щоб ваш вантаж був доставлений у цілості та схоронності, зателефонуйте нам за номером +38 (067) 488 50 30 або напишіть на пошту info@mitridat.odessa.ua. У разі виникнення запитань телефонуйте або завітайте до нашого офісу за адресою: Одеса, вулиця Софіївська, 7а.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}