fbpx

Вантажоперевезення по СНД

Компанія «Мітрідат» займається міжнародними перевезеннями, зокрема залізничними перевезеннями по СНД, а також доставкою автомобільним транспортом. За 12 років роботи ми продемонстрували стрімке зростання у сфері організації транспортних послуг та логістики завдяки професіоналізму співробітників і висококласному обслуговуванню. За роки успішної діяльності більше 1 000 підприємств України та інших країн світу стали нашими надійними компаньйонами.

Доставка з Білорусі в Україну

Незважаючи на те, що Білорусь знаходиться на кордоні України, перевезення вантажу із цієї країни – досить непростий процес. Складність полягає в тому, що країна входить до Митного союзу, який накладає на державні структури певні норми поведінки з вантажами. Вони досить суворі, тому без допомоги професіоналів не обійтися. Саме тому краще скористатися допомогою наших фахівців, які пропонують комплекс логістичних послуг:
 • безкоштовна консультація;
 • оформлення документації для вивезення та ввезення товарів;
 • страхування вантажу;
 • автоперевезення, залізнична доставка;
 • проходження розмитнення на кордоні;
 • доставка на склад одержувача.
Мультимодальні вантажоперевезення будуть оптимальним рішенням для представників як малого, так і середнього бізнесу, а також звичайних громадян. Доставка організовується в короткі терміни й максимально безпечно. Страхування товару дозволяє убезпечити клієнта від додаткових витрат під час перевезення вантажу. Також гарантується конфіденційність інформації, яку надають клієнти.

Доставка до Казахстану з України

Казахстан – великий торговельний партнер України, товарообіг з яким стає дедалі більшим. Це приводить до того, що збільшується попит на вантажоперевезення. Велика відстань між країнами, особливості проходження митниці можуть впливати на якість і своєчасність доставки вантажів у даному напрямку. Ми доставляємо збірні вантажі з України до Казахстану та у зворотному напрямку на гідному рівні. Великий автопарк дозволяє з легкістю підібрати транспорт для перевезення вантажів. Наші досвідчені фахівці доставлять ваш вантаж у цілості в найкоротші терміни. Ми співпрацюємо як із фізичними, так і з юридичними особами та гарантуємо якісне обслуговування на прозорих умовах.

Доставка вантажу з Росії в Україну

Доставка з України в Росію і назад – найбільш перспективний і популярний напрям вантажоперевезень. Ми надаємо якісні послуги з доставки вантажів за цим напрямом. Крім того, ми займаємося перевезеннями в Грузію та інших країн світу. Напрацьовані логістичні схеми, професіоналізм співробітників і великий досвід роботи з надійними транспортними організаціями дозволяють оперативно та за оптимальною вартістю доставити вантажі, документи, особисті речі. Співробітники мають кваліфікацію та багаторічний досвід для виконання перевезень будь-якої складності.

Переваги компанії

 • Наша компанія є лідером галузі у сфері вантажоперевезень, а також членом FIATA.
 • Ми успішно працюємо на ринку транспортних послуг уже 12 років.
 • Оформляємо всі документи для міжнародного перевезення та надаємо послуги митного оформлення.
 • Розробляємо для кожного клієнта індивідуально оптимальний маршрут доставки, який буде вигідний економічно й дозволить доставити вантаж у найкоротший термін.
 • Ми пропонуємо вигідні ціни на всі надавані послуги, а також знижки постійним клієнтам.
Якщо вас цікавить доставка товарів з України в Молдову або в будь-які країни СНД, зателефонуйте за номером +38 (067) 559 77 94 або +38 (067) 618 93 24 (перевезення збірних вантажів). Крім того, ви також можете скористатися послугою імпорту з країн СНД, для цього зверніться за номером: +38 (067) 488 50 30 (Імпорт). Наші співробітники нададуть вам детальну консультацію і попередній прорахунок вартості доставки абсолютно безкоштовно.

Чому ми?

Більше 12 років на ринку транспортних послуг
Срібло «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Золото «Лідер року-2017» серед підприємств сфери транспорту
Лідер галузі 2019 у Національному бізнес-рейтингу
Зворотний дзвінок
Проста форма >
Розширена форма >
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
Спасибі, ваш запит відправлено
При відправці Вашого повідомлення сталася помилка.
}